تبلیغات
دانسفهان شهر رزمندگان

دانسفهان شهر رزمندگان
عضو گروه سوم! زمانی فرا می‌رسد كه رزمندگان امروز سه دسته می‌شوند...
قالب وبلاگ
سال 1359 یک معلم بسیار خوب با نشاط و متعهد به انقلاب و آرمانهای حضرت امام داشتیم بنام محمد رضا بیرامی . ایشون اهل مراغه بودند و در دبیرستان آیت الله طالقانی دانسفهان برای ما درس می دادند . با شروع جنگ تحمیلی برادر ایشون که از رزمندگان جنگ بود شهید شدند ، به همین علت ، عده ای از دانش آموزان دبیرستان برای شرکت در مراسم شهادت این شهید به مراغه اعزام شدند که اسامی افرادی که بنده می شناسم معرفی خواهم نمود . این عکس به همراه تعدادی دیگر از دوست عزیزم محمدرضا درزی در اختیار اینجانب قرار گرفته که از ایشان تشکر می نمایم .

دانسفهان

1-...2- آقای فصیحی راننده اتوبوس 3- ...4- دانش آموز حنیفه از خیارج5- شهید مرتضی درزی الله وردی 6- مصطفی لامعی 7- حسن فصیحی سلطان 8- دانش آموز خیارجی علی اصغر آقا علیخانی 9- ...10- محمد تقی رضایی معلم11- حسینی معلم 12- احمد درزی مشدی علی13- ...14- ...15- پرویز لامعی(فصیحی) 16- مرتضی درزی حاجی محمد حسن 17- محمدرضا درزی یونسی18- ابراهیم قموشی (معرف به پنبه زن)19-....20- جهانخانی معلم 21- ... 22- شهید مرتضی درزی شیخ عبدالخالق 

اگر دوستان بقیه افراد را میشناسند اعلام بفرماییند
طبقه بندی: خاطرات،  تصاویر، 
برچسب ها: مراغه، دبیرستان آیت الله طالقانی دانسفهان، شروع جنگ تحمیلی،  
[ جمعه 26 اردیبهشت 1393 ] [ 07:20 ب.ظ ] [ یداله یوسفی رامندی ] [ نظرات ]

لیست کامل مطالب دانسفهان شهر رزمندگان

درباره وبلاگ

«دعا كنید كه خداوند شهادت را نصیب شما كند، در غیر این صورت زمانی فرا می‌رسد كه جنگ تمام می‌شود و رزمندگان امروز سه دسته می‌شوند: یک: دسته‌ای كه به مخالفت با گذشته خود برمی‌خیزند و از گذشته خود پشیمان می‌شوند. دو: دسته‌ای كه راه بی‌تفاوت را بر می‌گزینند و در زندگی مادی غرق می‌شوند. سوم: دسته‌ای كه به گذشته خود وفادار می‌مانند و احساس مسئولیت می‌كنند كه از شدت مصایب و غصه‌ها دق خواهند كرد. پس از خداوند بخواهید با رسیدن به شهادت از عواقب زندگی پس از جنگ در امان بمانید، چون عاقبت دو دسته اول ختم به خیر نخواهد شد و جزو دسته سوم ماندن هم بسیار سخت و دشوار خواهد بود.»
لینک دوستان
نظر سنجی
محتوای وبلاگ چگونه است؟


صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب