تبلیغات
دانسفهان شهر رزمندگان

دانسفهان شهر رزمندگان
عضو گروه سوم! زمانی فرا می‌رسد كه رزمندگان امروز سه دسته می‌شوند...
قالب وبلاگ

ابلیس گفت:

"پس به عزت تو (خدا)سوگند كه بى ‏تردید همه‏شان را گمراه خواهم كرد"


گاهی اوقات آدم دلش می گیره ،فقط تو خودش میریزه، نمی تونه باکسی حرف بزنه ،خصوصا اگه از گروه سومی (فرموده شهید باکری) باشه. خوب عده ای از رفقا تو دوران نوجوانی با قلب پاکشون پرواز کردند،از این دنیا که برای انسان مثل یک قفس هست پریدند، البته همه از این دنیای فانی پرواز می کنیم وبه سرای ابدی میریم که شاعر خوب گفته:

روزها فکر من این است و همه شب سخنم

که چرا غافل از احوال دل خویشتنم؟

از کجا آمده ام؟ آمدنم بهر چه بود؟

به کجا می روم آخر ننمایی وطنم

مانده ام سخت عجب کز چه سبب ساخت مرا

یا چه بوده است مراد وی از این ساختنم

مرغ باغ ملکوتم نیم از عالم خاک

چند روزی قفسی ساخته ام از بدنم

ای خوش آن روز که پرواز کنم تا بر دوست

به هوای سر کویش پر و بالی بزنم

عده ای هم درزندگی مادی خیلی سخت درگیر و گرفتار شدند اینها گروه دوم و عده ای دیگر نیز 180 درجه برگشتند که اینها همان گروه اول هستند. اخیرا یکی - دوتا از اینها را توشهر محل زادگاهم(دانسفهان ) دیدم در مورد خاطرات جبهه ، جنگ وشهادت صحبت شد، دیدم کاملا دگرگون شده، دقیقا گروه اولی شده ،به من گفت: هرچی عکس توجبهه باشما دارم رو پاره کن و...

خیلی دلم درد گرفت ،این آقا 28 ماه تو جبهه بوده، همرزماش جلوی خودش تیکه پاره شدند،پس چرا...

قسم ابلیس یادم اومد ،که به خدا عرض کرد: به عزتت قسم همه شان را گمراه  می کنم، هرکداممون را بایک نوع .

گاهی اوقات یکسری ضعف های مشاهده می کنیم ،میریم به یک اداره میبینیم، مسئولی پشت میز نشسته تا مشکلات مردم را حل کنه ،این کار را که نمی کنه هیچ، تازه یک گره دیگری نیز برات ایجاد میکنه ،وجدان کاری این مدیر بیچاره کمه(منهای مدیران متعهد و با وجدان) و نون حرام برا فرزنداش می بره ، اصولا درپیشگاه خدا و شهدا مسئوله ،تادیروز که لیسانس گرفته بود کار نداشت ازهمه التماس دعا داشت ،حالا که کار داره ،مسولیتش رو خوب انجام نمی ده.

اینها را نباید به اصول انقلاب گره بزنیم ،یا به شهدا و ارزشها بدبین بشیم. ، انقلاب مسیر خودش را پیدا کرده وباخونهای که از شهدا ریخته شده ادامه میده وجلودارش هم یک سید اولاد پیامبره که ولایتش ولایت حیدره ... علی یارتون

 
طبقه بندی: خاطرات، 
برچسب ها: دل نوشته، گروه اول، گروه دوم، گروه سوم، ابلیس،  
[ شنبه 26 بهمن 1392 ] [ 10:44 ب.ظ ] [ یداله یوسفی رامندی ] [ نظرات ]

لیست کامل مطالب دانسفهان شهر رزمندگان

درباره وبلاگ

«دعا كنید كه خداوند شهادت را نصیب شما كند، در غیر این صورت زمانی فرا می‌رسد كه جنگ تمام می‌شود و رزمندگان امروز سه دسته می‌شوند: یک: دسته‌ای كه به مخالفت با گذشته خود برمی‌خیزند و از گذشته خود پشیمان می‌شوند. دو: دسته‌ای كه راه بی‌تفاوت را بر می‌گزینند و در زندگی مادی غرق می‌شوند. سوم: دسته‌ای كه به گذشته خود وفادار می‌مانند و احساس مسئولیت می‌كنند كه از شدت مصایب و غصه‌ها دق خواهند كرد. پس از خداوند بخواهید با رسیدن به شهادت از عواقب زندگی پس از جنگ در امان بمانید، چون عاقبت دو دسته اول ختم به خیر نخواهد شد و جزو دسته سوم ماندن هم بسیار سخت و دشوار خواهد بود.»
لینک دوستان
نظر سنجی
محتوای وبلاگ چگونه است؟


صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب